Szkoła Podstawowa nr 14 – tu warto się uczyć

Szkoła to miejsce, w którym dzieci i młodzież spędzają cały dzień, każdego dnia. To ich pierwszy kontakt ze światem poza rodziną. Tak więc, podobnie jak rodzice, nauczyciele muszą przygotować ich do bycia otwartymi i troskliwymi ludźmi, którzy rozumieją wiele zmian zachodzących w życiu.

Szkoła podstawowa nr 14 została założona w 1991 roku przez wolontariuszy z regionu wschodniego Moskwy i kształci dzieci od 1992 roku. Jest to szkoła średnia koedukacyjna z internatem dla około 45 dzieci w wieku od 7 do 16 lat przez 6 lat, ponieważ większość rodzin na tym obszarze nie stać na mieszkanie w jego pobliżu.

Budynek szkoły składa się z trzech kondygnacji w kształcie litery L: na parterze znajdują się klasy, na piętrze administracja, na piętrze jadalnie, a na piętrze akademiki.

Moja mama, która ją ukończyła, uprzejmie poleciła mi odwiedzić tę szkołę. To szkoła podstawowa, która działa od lat i działa do dziś. Szkoła uczy dzieci w wieku od 2 do 11 lat w klasie S-1.

Szkoła ma długą historię kształcenia dzieci z wysoką jakością i naciskiem na znaczenie edukacji. Podkreśla wartość edukacji, aby móc pomóc swoim uczniom w rozwoju życiowym, podobnie jak ich absolwenci, którzy odnoszą sukcesy w społeczeństwie i są bardzo poszukiwani.

Szkoła Podstawowa nr 14 to stara, słynna szkoła w mieście. W tym dziale warto się uczyć, ponieważ zawiera wiele informacji o historii szkoły, edukacji dzieci w Rosji i wszystkich jej klasach.

Szkoła działa od ponad 100 lat i według jednego z jej absolwentów powstała na rozległym majątku, z którego wykupiono wszystkie okoliczne majątki, a obecnie otaczają ją kamienice zajmowane przez robotników, którzy kiedyś prace na wspomnianych osiedlach.

Szkoła jest miejscem wspólnego spędzania czasu przez dzieci i ich rodziców. Rozmowa ze sobą i wspólne zabawy to wspólne zajęcia prowadzone w szkole. Jest jednak jedna istotna różnica między tym, jak szkoły wyglądały w przeszłości, a tym, jak są teraz: szkoły stały się bardziej obce.

Głównymi celami tej szkoły podstawowej jest nauczenie dzieci podstaw czytania, pisania, arytmetyki i muzyki. Te umiejętności będą ważne w przyszłości, dlatego warto się tutaj uczyć. Jeśli wiesz, w co się pakujesz, zapisując swoje dziecko na zajęcia w tej szkole, może to pomóc w podjęciu bardziej świadomej decyzji o tym, gdzie powinno się uczyć w przyszłym roku lub w tym dniu.

Szkoła oferuje szeroką gamę edukacji dzieci, od przyjęć do szkoły podstawowej po uniwersytet.

Szkoła, dumna ze swoich dobrych wyników, do tej pory ukończyła ponad 80 000 studentów, którzy kontynuowali naukę w różnych częściach Ghany.

Szkoła podstawowa nr 14 jest jedną z najlepszych szkół w Akrze. Została uznana za jedną z 12 najlepszych szkół w Ghanie i jest znana z wysokiej jakości i skutecznych metod nauczania, a także angażujących zajęć dla uczniów na wszystkich poziomach.

Szkoła podstawowa nr 14 znajduje się w podmiejskiej dzielnicy blisko centrum Odessy. W różnych budynkach do szkoły podstawowej numer 14 uczęszcza ponad 100 dzieci.

To wyjątkowo biedny, wrażliwy społecznie i zaniedbany obszar, w pobliżu którego nie ma innych instytucji. Aby poprawić tę sytuację, centralna administracja Odeskiego Samorządu Miejskiego postanowiła wybudować w pobliżu szkołę dla miejscowej ludności.

Budowa szkoły rozpoczęła się w 2014 roku i została oficjalnie otwarta 23 września 2015 roku przez Ministra Edukacji Ukrainy. Został przeniesiony z czasów sowieckich i nie ma żadnych nowoczesnych udogodnień, ale wykorzystuje budynki w stylu sowieckim jako własne obiekty do nauczania swoich uczniów.

Related Post